newsletter program pro
stálé zákazníky

Ceny vázané na heslo
Přihlášení
Odhlášení
Noci


1st Pokoj

Dospělí:
Děti:
Počet pokojů: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Rezervujete-li si pokoj u Danubius Hotels Group, můžete jsi být jisti, že dostanete nejvýhodnější veřejně dostupné ceny pokojů.  Najdete-li do 24 hodin od rezervace jinde nižší cenu, potom k ní naši cenu upravíme a kromě toho poskytneme slevu 30 EUR, kterou můžete  použít na jídla/nápoje a jiné služby hotelu během svého pobytu v hotelu,
ve smyslu Všeobecných smluvních podmínek.

Pro odeslání požadavku vyplňte online formulář!  Požadavek musíte odeslat nejpozději 48 hodin před řádnou dobou přihlášení se.


všeobecné smluvní podmínky formulář požadavku faq

Typy a programy

Dějiny na každém kroku
Spoznejte památky z římské doby, bohatě zdobené gotické kostely, široké bulváry, a barevnými motivy zdobené secesní paláce.
Místa, které se nedají vynechat: Největší parlament a největší synagóga v Evropě, budínská hradní čtvrť s královským palácem, Matyášův chrám, panoráma Dunaje, bulvár Andrássy a Nagykörút, zapsané do Seznamu světového děditství UNESCO.

Léčivé lázně v Budapešti
Vyberte si hlavni město lázní, jako cíl bolesti ulevujícího oddechu ve městě. V hlavním městě a v jeho okolí z hloubky vyvěrá 80 přírodních termálních pramenů, které napájejí přibližně tucet lázní, bohatých na minerální látky. Hýčkejte se teplou koupelí a využijte léčivou sílu vody, která přinese úlevu při mnoha zdravotních potížích - od sportovních zranění až po kožní nemoci.

Gastronomie, zábava a festivaly
Budapešť, s bohatou kulturou, plná energie, nabízí vynikající kulinární zážitky, možnosti na nákupy i zábavu... V hlavním městě si můžete vybrat z velkého počtu restaurací, nabízejících mistrovské díla mezinárodní kuchyně. Ochutnejte speciality restaurace Gundel, která kuchařské umění rozvinula až do dokonalosti. Obeznamte se s atmosférou budapešťských kaváren, připomínajících eleganci minulého století, které předvedou ukázku kavárenské kultury dnešních dní.
Toužíte-li po kultuře, navštivte město během Jarního anebo Podzimního festivalu, a vyberte si z toho nejlepšího, co klasická a lidová hudba nabízí. Připojte se k divákům předních hudebních a tanečních představení na různých místech ve městě, například v historické Státní opeře. Přijeďte do Budapešti na podzim a účastněte se každoročního Mezinárodního festivalu vína a šampaňského.
Navštivte několik z 200 úchvatných muzeí a galerií, obdivujte například mistrovské malířské díla v Muzeu výtvarných umění (Szépművészeti Múzeum) anebo interaktivní výstavu v Paláci zázraků (Csodák Palotája).

Neolitujete, vyzkoušíte-li....

 • Zúčastněte se výletní plavby lodí a nechejte se unášet čarovnou panorámou Dunaje
 • Podívejte se na toto velkolepé město i z ptačí perspektivy, při příjemné prohlídce z balónu.
 • Podívejte se na večerní představení v historické Maďarské státní opeře.
 • Pokochejte se výhledem na město z kruhové rozhledny v Bazilice.
 • Poznejte město při přehlídce z autobusu s otevřenou střechou.
 • Splňte svůj dětský sen a řiďte parnou lokomotivu v Maďarském železničním historickém parku.
 • Holdujte kulinárním požitkům - vyzkoušejte nedělní brunch se slevou v restauraci Gundel,  nejelegantnější restauraci krajiny.
 • Na podzim navštívíte v Budapešti Mezinárodní festival vína a šampaňského, kde se milovníkům vína naskytá vynikající možnost ochutnat svůj oblíbený nápoj.

Víte, že:

 • hradní čtvrt, břeh Dunaje a bulvár Andrássy byli oficiálně zapsané do Seznamu světového dědictví UNESCO?
 • první dráha budapešťského metra byla postavená v roku 1896. a je to tak prví podzemní dráha na evropském kontinentě?
 • pod Budínským hradem se nachází rozsáhlý jeskynní labyrint, který byl v minulosti používaný jako vinní sklep a jako úkryt?
 • železniční stanici Nyugati pályaudvar (otevřena byla v roku 1877) postavila slavná firma Eiffel?
 • synagóga na ulici Dohány utca je druhá největší synagóga na světe?
Danubius Hotels Group
Facebook Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prohlížené
 
X